"Yaşanılası Mekanlar için doğru adres..."

Sizlere kalıcı çözümler ve yaratıcı fikirler sunmak, Evinizi zevkinize göre dekore etmek, birinci önceliğimizdir.
Mutfak Dolabında Kampanya!!! 295,00 TL den başlayan fiyatlarla...

Akrilik Mutfak Modelleri

Modern mutfakların parlayan yıldızı Akrilik dolapların yarattığı derinlik hissine inanamayacaksınız. Canlılığın ve sadeliğin en güzel uyumu.

Membran Mutfak Modelleri

Özgür tasarımların vazgeçilmezi, modern ve geleneksel olarak tabir ettiğimiz ‘’country’’ tarzı mutfak tasarımlarında bize yüzlerce kombinasyon imkanı sağlayan membran..

Köşe Mutfak Modelleri

Köşe Mutfak Modelleri hem küçük hem de büyük alanlarda rahatlıkla kullanılabilen mutfak modelleridir. Köşe mutfaklarda aktivite üçgeni kendiliğinden oluşur fakat bu üçgenin oluşmasındaki en önemli unsur, köşe duvarların her birinin genişliğinin en az 120 cm olması gerekliliğidir. Eğer ki köşe duvarlardan biri 100 santiminde altında ise köşe mutfak yapmak tamamen anlamını yitirmiş olacaktır.

Köşe mutfak modellerinin en önemli avantajı ise tezgah büyüklüğünün artmış olmasıdır.

Amerikan Mutfak Modelleri

Amerikan Mutfak tezgahın bir bölümünün duvardan uzayarak yarım ada biçiminde şekillenmesiyle oluşur. Amerikan Mutfak Modellerinde özellikle oturma mekanıyla mutfağın ortak bir alan içerisinde çözümlenmeye çalışıldığından dikkat edilmesi gereken mutfakla oturma mekanının birbirine geçişlerinin boyutsal olarak doğru planlanması ve birinin diğerinin varlığını yok etmeyecek şekilde olmasıdır.

Amerikan Mutfak Modelleri yarımada mutfak modelleri olarak ta anılmaktadır.

Ada Mutfak Modelleri

Ada Mutfak Modelleri, tüm aktivite alanlarından bir ya da birkaçının mutfağın ortasın da yer aldığı mutfak modelidir. Ada Mutfak Modelleri imkanlar yeterli olduğunda en çok tercih edilen Mutfak Modelleridir.

Ada Mutfak Modellerinin en temel amacı daha çok tezgah alanı, başka deyişle çalışma alanı yaratmaktır. Ada Mutfak Modellerinin en önemli yararı iki kişinin rahatlıkla çalışabileceği hareket alanlarını kolaylıkla oluşturabilmektir. Ayrıca mutfağı yaşam alanından ayırarak Amerikan Mutfak Modeli dediğimiz modeli oluşturmanın en ideal yollarından biridir.

Aksesuarlar

Bir mutfak dolabının tasarımın da, en az görselliği kadar işlevselliği de önem taşımaktadır. Bir dolabı maksimum kullanışlı kılmak için faydalandığımız bazı Aksesuarlar..